دانلود دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی دوو

محصولات لوازم خانگی دوو (Daewoo) با دارا بودن کیفیت مطلوب، از محبوبیت خاصی نزد مردم برخوردارند. از میان این محصولات می توان به ماشین لباسشویی دوو اشاره نمود که در ظرفیت های ۹ کیلویی، ۸ کیلویی و ۷ کیلویی به بازار عرضه می شوند.

ماشین لباسشویی دوو در چندین مدل مختلف تولید می شود و گرچه بطور کلی نحوه کارکرد این دستگاه ها مشابه بوده اما تفاوت هایی نیز در مدل های مختلف به ویژه مدل های جدید ماشین های لباسشویی دوو مشاهده می شود. بنابراین پیشنهاد می شود که پیش از نصب و راه اندازی دستگاه و شروع به کار با آنها حتما دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی دوو را مطالعه نمایید.

دفترچه های راهنمای محصولات دوو حاوی نکات بسیار ارزشمندی هستند که نکاتی را از ابتدا در رابطه با نحوه نصب تا چگونگی نگهداری و یا عیب یابی و بروز کدهای خطا و معانی هر یک، در بر دارند. این اطلاعات می تواند در هنگام مواجهه لباسشویی دوو با مشکلات و ارورهای احتمالی بسیار مفید واقع گردد.

در این مقاله از کاراباما دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی دوو ۷ کیلویی، دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی دوو مدل اتوماتیک پریمو و نیز دفترچه انگلیسی مدل های DWD-FD1432 و DWD-FD1433 و چندی دیگر از لباسشویی های دوو را در اختیار شما قرار داده ایم (به محض آماده سازی دفترچه راهنمای فارسی این مدل ها فایل جایگزین قرار خواهد گرفت). جهت دانلود نسخه pdf این فایل ها کافی است بر روی گزینه دانلود دفترچه راهنما کلیک نمایید.

دفترچه راهنمای لباسشویی دوو اتوماتیک پریمو

دانلود دفترچه راهنما

دفترچه راهنمای لباسشویی دوو ۷ کیلویی

دانلود دفترچه راهنما

دفترچه راهنمای انگلیسی لباسشویی دوو مدل های

DWD-FD1411/1412/1413 | DWD-FD1421/1422/1423 | DWD-FD1431/1432/1433

دانلود دفترچه راهنما

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست