چرا لباسشویی نشت می کند

اهداف این مقاله:

علت نشتی در ماشین لباسشویی ، روش پیدا کردن علت نشتی در ماشین لباسشویی ، نشتی کف لباسشویی چگونه به وجود می آید و روش رفع نشتی کف لباسشویی ، علائم و علت آبریزی از شیلنگ ها و آموزش رفع و برطرف کردن علت آبریزی از شیلنگ ها ، نشتی نکردن لباسشویی  و راه هایی برای نشتی نکردن لباسشویی ، رفع نشتی و کارهایی که باعث رفع نشتی میشوند.

نشتی از لباسشویی

علت نشتی در ماشین لباسشویی

همانطور که در نوشته “عیب یابی لباسشویی در صورت عدم آبگیری یا خاموش شدن” مشاهده نمودید تلاش کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی ما این است که شما را با عیوب مختلفی که در دستگاه لباسشویی ممکن است پیش آید آشنا کنند. و در مرحله بعد هر یک از اشکالات و ایرادهای پیش آمده را ریشه یابی کرده و علت خرابی را پیدا کرده و از این طریق به بهترین روش برای تعمیرات ماشین لباسشویی دست پیدا می کنیم.

علت آبریزی از شیلنگ ها

علت آبریزی از شیلنگ ها

اول

اگر ماشین لباسشویی شما نشتی داشته باشد یا نشتی در ماشین لباسشویی دارید و آب یا کف از آن به بیرون درز پیدا کند برای اقدام جهت تعمیرات ماشین لباسشویی در وهله اول باید ببینید که مشکل چگونه به وجود آمده است. در ادامه به برخی از شایع ترین علل ایجاد این شکل از نگاه تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی خواهیم پرداخت؛

علت اول

– اصلی ترین علت نشتی را تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی در شلنگ ها جستجو می کنند. شلنگ آب ورودی به ماشین و یا شلنگ تخلیه آب ممکن است از جای خود خارج شده باشد و یا دچار سوراخ و ترک و پوسیدگی شده باشد.

علت دوم

– علت دیگر نشیتی آب از دستگاه می توانید پارگی خرطومی های ماشین لباسشویی باشد. در دو بخش از دستگاه خرطومی وجود دارد. بین محل ریختن پودر لباسشویی و مخزن شستشو و همچنین بین مخزن شستشو و پمپ.

علت سوم

– برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود بهتر است لاستیک دور درب ماشین را نیز چک کنید. اگر این لاستیک پوسیده شده باشد یا از جای خود خارج شده باشد باعث نشتی آب خواهد شد.

علت چهارم

– همچنین تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی مهر و موم درب ماشین را نیز چک می کنند که قطعات آن شکسته نشده باشد و درب به خوبی بسته شود. در صورت خرابی باید مهر و موم درب را تعویض کنید.

علت پنجم

برای آنکه اطلاعات جامع تری نسبت به خرابی های لباسشویی و روش تعمیر آن ها به دست آورید می توانید به صفحه تعمیرات ماشین لباسشویی کریم زاده مراجعه نمایید. و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکلی در دستگاه شما برای هر چه سریع تر تعمیر کردن آن با متخصصان و کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی ما تماس بگیرید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست