ارور CL ماشین لباسشویی ال جی (چگونگی غیر فعال کردن قفل کودک)

CHILD LOCK ، قفل کودک ، ارور CL ماشین لباسشویی ال جی

ارور cl ماشین لباسشویی ال جی ارور CL ماشین لباسشویی ال جی

معنی ارور CL در لباسشویی ال جی چیست؟ آیا صفحه نمایش لباسشویی ال جی کد CL را نشان می دهد و چشمک می زند؟ آیا هیچ یک از دکمه های ماشین لباسشویی کار نمی کنند؟ چگونه می توان ارور CL لباسشویی ال جی را برطرف نمود تا همه دکمه ها مجدداً عمل کنند؟ اگر صفحه نمایش ماشین لباسشویی ال جی شما نیز کد ارور CL را نشان می دهد و این اولین باری است که با این موضوع مواجه شده اید و نمی دانید علت چیست و چکاری باید انجام دهید، پیشنهاد می کنیم این مقاله آی سی کار را تا انتها مطالعه نمایید تا بتوانید اقدامات لازم را برای رفع ارور CL در لباسشویی ال جی خود انجام دهید و عملیات شستشو را ادامه دهید.

مفهوم ارور CL ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

ارور CL ماشین لباسشویی ال جی به چه معنا است؟ نمایش کد CL در لباسشویی های درب از جلو ال جی به معنی روشن بودن ویژگی قفل کودک می باشد. ویژگی قفل کودک در لباسشویی ال جی یک سطح محافظتی برای جلوگیری از تغییر تنظیمات شستشو توسط کودکان است. CL یک کد خطا یا ارور نیست بلکه نشان دهنده فعال بودن قفل کودک است. هنگامی که قفل کودک فعال باشد همه دکمه ها و تنظیمات ماشین لباسشویی شما به جز دکمه power غیر فعال می شوند.

ارور LC ماشین لباسشویی ال جی ارور CL ماشین لباسشویی ال جی

در صورتی که ماشین لباسشویی ال جی شما دچار اشکال شده است و نمی دانید مشکل دقیقا از کجاست و یا دانش و تخصص لازم را برای برطرف کردن مشکل ندارید، به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنیم که شخصا اقدام به رفع اشکال لباسشویی خود کنید چرا که ممکن است مشکل را بزرگ تر کنید! فقط کافیست با شماره تلفن  ۰۹۳۵۷۶۲۵۱۷۶  /۰۹۳۰۸۰۸۳۷۸۰  تماس حاصل فرمایید و یا درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و نزدیک ترین تکنسین تعمیرات لباسشویی را به محل مورد نظر شما اعزام نمایند.

ثبت درخواست تعمیرات و سرویس لباسشویی

تعمیرگاه مجاز یخچال آی سی کار  CHILD LOCK ارور CL ماشین لباسشویی ال جی

 

فعال و غیر فعال کردن قفل کودک در لباسشویی های جدید ال جی

برای غیر فعال کردن کد CL در لباسشویی درب از جلو ال جی، دکمه CHILD LOCK  را برای ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل  کود غیر فعال شده و همه دکمه ها به درستی کار کنند.

نکته: بر روی برخی مدل های لباسشویی جدید ال جی، باید دکمه PREWASH/CHILD LOCK را برای ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیر فعال شود.

این روش در لباسشویی های ال جی اینورتر، بدون تسمه، دیگِ هوشمند و غیره استفاده شده است.

شما می توانید برای فعال کردن قفل کودک، عملیات فوق را مجدداً تکرار نمایید.

ارور LC ماشین لباسشویی ال جی  قفل کودک ارور LC ماشین لباسشویی ال جی قفل کودک CHILD LOCK

فعال و غیر فعال کردن قفل کودک در لباسشویی های قدیمی تر ال جی

برخی از مدل های ماشین لباسشویی های LG قدیمی تر، دکمه قفل کودک CHILD LOCK ندارند و برای فعال و غیر فعال کردن قفل کودک باید دکمه های TEMP و OPTIONS  را همزمان برای ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید. در برخی از ماشین لباسشویی های ال جی شکل یک کلید قفل کوچک بین دکمه های RINSE  و WASH وجود دارد و در این لباسشویی ها نیز باید هر دو دکمه RINSE  و WASH به مدت ۳ تا ۵ ثانیه نگه داشته شوند تا قفل کودک فعال یا غیر فعال شود.

شما می توانید برای فعال کردن قفل کودک، باید عملیات فوق را مجدداً تکرار نمایید.

ارور LC ماشین لباسشویی ال جی
‫5/5 ‫(1 نظر)
‫5/5 ‫(1 نظر)

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست