تعمیرات لباسشویی در مشهد – علت عدم آبکشی لباسشویی

تعمیرات لباسشویی در مشهد

تعمیرات لباسشویی در مشهد

اگر سلسله مقالات ما را دنبال کنید مشاهده می نمایید که یک از دغدغه های اساسی تیم ما آگاه سازی مشتریان نسبت به نحوه کار کرد انواع لوازم خانگی و همچنین عیب یابی و چگونگی انجام تعمیرات و سرویس آن می باشد تعمیر برد لباسشویی تا مشتریان و هموطنان گرامی با دید بازتری نسبت به این مساله به رفع خرابی های دستگاه خود بپردازند و از هزینه های اضافی و غیر ضروری بپرهیزند و در مواقعی که عیب یابی و تعمیرات محصول آسان و ساده است بدون نیاز به مراجعه به تکنسین و متخصصان تعمیرات لوازم خانگی، خود از عهده سرویس وسیله خود برآیند. به عنوان نمونه می توانید به مقاله “۸ نکته ساده در تعمیرات ماشین لباسشویی” مراجعه نمایید.

تعمیرات ماشین لباسشویی

در رابطه با مراحل تعمیرات ماشین لباسشویی در گذشته بیان کردیم که دستگاه لباسشویی شما می تواند دچار نواقص و خرابی در بخش های مختلف الکتریکی و مکانیکی شود که حل و فصل هر کدام از آن ها نیاز به الزامات به خصوص خود دارد. مثلا در نوشته “تعمیرات ماشین لباسشویی در صورت گرم نشدن آب” با روش های تعمیرات ماشین لباسشویی در مواردی که آب دستگاه گرم نمی شود و یا پس از شستشو آب تخلیه نمی شود، آشنا شدیم. تعمیرات لباسشویی در ادامه این مبحث در این نوشته می خواهیم به عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی در زمانی بپردازیم که ماشین در مرحله آب کشی دچار مشکل باشد.

اگر ماشین لباسشویی شما فاقد چرخش تند است

(که این چرخش پس از عملیات شستشو و هنگام آب کشی کردن لباس ها ضرورت دارد) به گفته متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی اشکال را باید در یکی از موارد زیر جستجو کنید. تعمیر برد لباسشویی علت عدم آبکشی لباسشویی تعمیر لباسشویی

– به گفته متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی ممکن است اشکال از خازن دستگاه باشد که قدرت الکتریکی لازم را تامین نمی کند. پس با تعویض خازن این مساله را چک کنید.

– اشکالات الکتریکی

فقط به خرابی خازن بر نمی گردد بلکه ممکن است سیم اتصال خازن به موتور قطع شده باشد. که در این صورت با رفع قطعی سیم مشکل حل می شود. که این کار بهتر است توسط متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی انجام شود.

– دور تند ماشین لباسشویی سیم پیچ مخصوصی دارد که در صورت سوختگی آن، دستگاه فاقد دور تند می شود. پس توصیه بعدی کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی بررسی سیم پیچ دور تند و تعویض آن می باشد.

– احتمالات بعدی

کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی خراب بودن تایمر است که وظیفه زمان بندی مسئولیت های مختلف ماشین لباسشویی را به عهده دارد و اگر تایمر دچار اشکال باشد، در لحظه ای که لازم است دور تند دستگاه به کار نمی افتد. به همین دلیل متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی هنگام به وجود آمدن چنین مشکلاتی حتما تایمر دستگاه را چک می کنند و درصورتی که سالم نباشد آن را تعویض می کنند.

– آخرین مطلبی که در زمینه مشکل آبکشی نکردن ماشین لباسشویی مورد تذکر تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی است این است که کلید خاموش کردن دور تند را چک کنید. در برخی دستگاه های لباسشویی کلیدی برای قطع عملیات دور تند وجود دارد که برای مواقع ضروری تعبیه شده است. ممکن است این دکمه را قبلا زده باشید و فراموش کرده اید آن را غیر فعال کنید. در این صورت بهتر است دکمه را چک کرده و قبل از بررسی های پیشرفته تر و تماس با متخصصان و کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی از این احتمالات جزئی اطمینان حاصل نمایید.

برای آشنایی بیشتر با موارد و خرابی های ماشین لباسشویی و نحوه تعمیرات آن به صفحه تعمیرات ماشین لباسشویی کریم زاده مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست