تبدیل برد های غیرقابل تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

در این پست قصد معرفی برد همه کاره یا به عبارت دیگه برد تبدیل که مناسب و سازگار با انواع برد های یخچال فریز و ساید بای ساید ایرانی و خارجی داریم .

ترموستاتی کردن،مکانیکی کردن و یا تایمری کردن یخچال فریزر:

اگر شما برد دستگاه غیر قابل تعمیر و یا سوخته دارید اولین حرفی که بعد از پیدا نشدن برد اصلی به شما میزنند واژه تایمری کردن یا مکانیکی کردن دستگاه شماست. کمی بیشتر با واژه تایمری کردن یا مکانیکی کردن  یخچال آشنا شویم: وقتی صحبت از تایمری کردن میشود در اصل یعنی کلیه سیستم دستگاه شما بلااستفاده میشود این ینعنی سیم کشی، فن های ۱۲ ولت ،صفحه نمایش از مسیر خارج میشوند و به جای آنها از قطعاتی  به نام تایمرو ترموستات استفاده میشود.

تایمری کردن یخچال

تایمر

برد تبدیل یخچال فریزر

ترموستات

و این قطعات هر کدام سیم کشی مربوط به خود را نیاز دارند که کل دستگاه شما باید سیم کشی شود و گاهی اوقات برای جای گذاری مناسب قطعات نیاز به برش دادن قسمتی از بدنه یخچال شما میشود. این به این معنی است که اگر در آینده برد اصلی دستگاه خود را پیدا کردید دیگر قابلیت نصب روی دستگاهتان را ندارد.و بعد از نصب سیم کشی و نصب کردن قطعات مکانیکی یخچال شما هر مدلی که باشد تبدیل به یک دستگاه کاملا مکانیکی میشود که فقط بدنه آن متعلق به دستگاه شما میباشد.و تنظیم دمای آن مانند یخچال های قدیم توسط ولوم داخل یخچال انجام میشود که ترموستات ظاهر خوبی به دستگاه شما نمیدهد، یکی دیگر از معایب مکانیکی کردن دستگاه برفک زدن دستگاه است به طوری که اگر تایمر دستگاه به هر دلیلی به مشکلدار شود عملیات برفک زدایی به خوبی انجام نمیگیرد و در نتیجه دستگاه شما برفک میزند،و عیب دیگر آن نداشتن صفحه نمایش است به این منظور که دیگر همانند برد اصلی دستگاه قادر به تنظیم دمای آن و نمایش دمای داخلی دستگاه نیستید و صفحه نمایش آن خاموش است و حذف شدن قعات اصلی دستگاه هم دیگر عیب آن محسوب میشود به طوریکه مکانیکی کردن دستگاه شما با ولتاژ ۲۲۰ ولت کار میکند بنابراین قادر به استفاده از فن های ۱۲ولت خود دستگاه وجود ندارد و این نیز باعث افازش هزینه برای تهیه فن ۲۲۰ولت برای دستگاه شما میباشد که مجموع این هزینه ها یه مبلغ بزرگی میشود.

برد تبدیل یخچال فریزر و ساید بای ساید :

برد تبدیل یخچال فریزر و ساید بای ساید

برد تبدیل یخچال فریزر و ساید بای ساید

ما در مجموعه آی سی کار با طراحی و ساخت برد همه کاره (تبدیل) که قابلیت نصب روی تمامی یخچال فریزر ها و ساید بای ساید ها با انواع برند های ایرانی و خارجی را دارد.

این برد در دو مدل صفحه نمایش دار و بدون صفحه نمایش عرضه میشود که درادامه توضیحات کامل ارائه میگردد.

ا

‫5/5 ‫(1 نظر)
‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست